Hledáme nové spolupracovníky

V souvislosti s dlouhodobě rostoucí poptávku po našich službách hledáme do našeho teamu nové spolupracovníky na pozici „Technický pracovník“ a „Zámečník – montér – svářeč“.

„Technický pracovník“

Pracovní náplň:
Hlavní náplní práce bude zejména tvorba výrobní a technické dokumentace zejména pro pro vlastní výrobu. Součástí práce je: - příprava technické a výkresové dokumentace
- tvorba výrobní dokumentace (CAD)
- zajištění technické a dokumentační části jednotlivých projektů
- technická podpora a koordinace projektů
- práce s technickou dokumentací
- zpracování rozpočových kalkulací
- objednávky, zajištění subdodavatelských dodávek

Požadujeme:
- SŠ - strojírenský obor
- nutná znalost čtení ve výkresové dokumentaci
- nutná znalost technického kreslení na středoškolské úrovni
- uživatelská znalost 2D CAD (AutaCAD, ZwCAD), znalost 3D modelování výhodou
- technická orientace
- uživatelská znalost Microsoft Office (Word, Excel, Outlook)
- řidičské oprávnění skupiny B
- zájem o obor a zaměření firmy, flexibilnost, komunikativnost, schopnost učit se novým poznatkům
- praxe výhodou, ne podmínkou, vhodné i pro absolventy středních škol

Nabízíme:
- nabízíme zajímavou práci
- možnost odborného růstu
- platové ohodnocení podle dohody
- jednosměnný provoz
- místo práce Hranice
- nástup možný ihned

„Zámečník – montér – svářeč“

Hlavní náplní práce budou zámečnické a svářečské práce při výrobě, montáži a opravách strojního zařízení a konstrukcí.
- zámečnická výroba dle výkresové dokumentace
- montáže a opravy strojního zařízení
- svařování běžné, nerezové, žáruvzdorné a speciální oceli

Požadujeme:
- SOU – obor zámečník nebo související strojírenský obor
- svářečský průkaz 111 eventuálně 135 výhodou
- řidičské oprávnění skupiny B výhodou

Nabízíme:
- nabízíme různorodou a zajímavou práci

V případě zájmu o danou pozici žádáme zaslání profesního životopisu na e-mailovou adresu bohumil.stastny@gtc-hranice.cz

Copyright © 01-2018 GTC Plus ®, Rezkova 1669, 753 01 Hranice I-Město, IČ: 65914635, DIČ: 7309015681    |  All Rights Reserved